Nová družina benjamínků

Od září vznikne nová družina pro předškolní děti ve věku 5-7 let. Schůzky benjamínků budou probíhat v pátek od 16 do 17 hodin.

Pokud chcete přihlásit vaše dítě do nově vznikající družiny, ozvěte se na e-mail: skautkurim@seznam.cz.

Informace pro rodiče

Pokud máte zájem, můžete se přijít podívat na některou z našich schůzek. Rádi mezi námi přivítáme nové tváře! Všechny schůzky probíhají v naši klubovně, která se nachází v horní části zahrady ZŠ Komenského.

Obnova boží muky ve Všechovicích

Třetí zářijový víkend opravila družina Medvědů za pomoci odborného dohledu boží muku ve Všechovicích. Srdečně vás zveme na výstavu, která podrobně dokumentuje proces obnovy.Více informací najdete zde.

Kalendář rezervací klubovny

< Únor2018 >

Dívčí skautský oddíl Zlatý kvítek

Dívčí skautský oddíl Zlatý kvítek

SVP Brno Veslařská

SVP Brno Veslařská

Kuřim delfíni

Skaut Kuřim - borci

Skaut Kuřim - borci

Skaut Kuřim, 3. oddíl

Skaut Kuřim, 3. oddíl

- Zarezervováno, nepotvrzeno

- Rezervace staré klubovny, potvrzeno

- Rezervace celé klubovny, potvrzeno

Pokud si přejete zarezervovat klubovnu pro vaší organizaci, můžete tak učinit přes rezervační formulář.