Nová družinka benjamínků

Přijímáme nové členy z řad předškolních dětí do vznikající družinky.

Jedná se o děti ve věku 5-6 let navštěvující mateřskou školu. Schůzky budou probíhat vždy v úterý 16:00-17:00. Kontaktní osoba pro případné zájemce  - Kamila Macková, kamca.mackova@gmail.com, 775 949 737.

Informační schůzka pro družinu benjamínků proběhne 17.9. v 15:30 na naší klubovně.

Pokud máte zájem o skauting pro dítě starší, kontaktujte, prosím, konkrétní vedoucí jednotlivých družin dle věku dítěte (viz. záložka družiny). Stávající družiny přijímají nové děti v omezeném počtu.

Těšíme se na nové tváře :-)

Informace pro rodiče

Pokud máte zájem, můžete se přijít podívat na některou z našich schůzek. Rádi mezi námi přivítáme nové tváře! Všechny schůzky probíhají v naši klubovně, která se nachází v horní části zahrady ZŠ Komenského.

Kalendář rezervací klubovny

< Říjen2019 >
4

5

6

11

12

13

18

Lucie Riplová - Junák - český skaut, z.s., Rádovský Kurz Helianthus, 10. středisko Mafeking

19

20

25

26

27

28

29

- Zarezervováno, nepotvrzeno

- Rezervace staré klubovny, potvrzeno

- Rezervace celé klubovny, potvrzeno

- Omezení k pronájmu klubovny

Pokud si přejete zarezervovat klubovnu pro vaší organizaci, můžete tak učinit přes rezervační formulář.