Mise statečných

9.9. - 11.9. 2016

Z iniciativy děvčat z družiny Ježků jsme se tento víkend zúčastnili v prostředí Nízkého Jeseníku 24hodinového závodu „Mise statečných“ v kategorii 15-26 let. Na zhruba 50kilometrové trase závodu se nás snažil organizátorský tým tvořený skauty z Domašova n. B., týmu pro výcvik zdravotníků Chameleon Brno a členy Armády ČR přivést na pokraj sil ať už plavbou na lodích, vysutou lanovkou, ošetřováním zraněných po výbuchu, či plněním jiných akčních úkolů.
V konkurenci 6 převážně skautských týmů jsme si po prvenství na 9 z 10 stanovišť a jednom z morálních a vegetariásnkých důvodů odmítnutém (zabití a konzumace slípky) odvezli nálepku „nejvysmátějšího a nejveselejšího“ týmu a taky krásné 2. místo. :)

Kchajča.