NaPALMně 2017

31.3. - 1.4. 2017

Téměř výhradně z vedoucích Kuřimského skautu je složen tým šifrovacích zelenáčů: poliku, asi třetím rokem se snažíme prosadit na brněnských šifrovačkách Tmou a NaPALMně.

Letošní ročník noční lineární šifrovací hry po Brně a okolí NaPALMně jsme absolvovali za krásného počasí v noci na prvního dubna. Letos si pro nás organizátoři nachystali opět spoustu originálních šifer a příjemných i nepříjemných překvapení. Tím hlavním byla hned úvodní šifra promítaná v digitáriu brněnské hvězdárny, ta všechny vtáhla do hvězdného tématu, kterého se organizátorský tým lehce držel až do konce hry.
Prokousat se šiframi a noční trudomyslností až do cíle letos zvládlo 5 týmů ze zhruba 50 na startu. My mezi ně nepatřili, což nás mrzelo dvojnásob, když jsme zjistili, že za cílový prostor byla letos vybrána Kuřimská základní škola Komenského.

Náš tým se po 19 hodinách snažení dostal na 9. šifru z celkových 17, čímž obsadil konečné 27. místo. Plní zážitků a nových zkušeností se už nemůžeme dočkat dalších ročníků, kde se snad zase o krůček přiblížíme našim mnohem zkušenějším protivníkům.

Fotogalerie