Plastelínování

20.11. 2016

V neděli 20.11.2016 se konal první ročník plastelínování, které bylo určené pro naše mladší členy. Akce se zúčastnily tři děti a vzhledem k tomuto počtu byla akce velice komorní a o to více osobní a  přátelská. V průběhu dopoledne jsme si zkoušeli modelovat různé věci jako mísu plnou ovoce, žirafy, auta, jednorožce, panenky, foťáky, skautské znaky a mnoho dalších věcí. Abychom nějak zúročili modelování a užili si i zábavu, tak jsme si nakonec zahráli hru Aktivity. Soudě podle tváří dětí se jim toto dopoledne líbilo.
Nečekaným a pozitivním zážitkem z této akce pro mne bylo, když se jeden z rodičů, kteří si přišli pro děti, našel (tehdy ještě jako dítě) na černobílé fotografii na nástěnce družiny Medvědů (v klubovně), na které byly texty a fotografie z návštěvy u jednoho z našich bývalých vedoucích. Plastelínování hodnotím jako podařené.

Hoky