Přespání Delfínů

24.11. - 26.11. 2017

Poslední listopadový víkend proběhlo přespání Delfínů na klubovně. Sešli jsme se v opravdu hojném počtu, a to i z řad vedoucích. V pátek jsme měli klasicky schůzku a po ní oficiálně začala víkendová akce. Děti měly za úkol si nachystat program alespoň na jednu hodinu. Musím říct, že to všichni zvládli dost dobře. Poté následovala noční hra, kde se naplánoval asi 7,5 km výlet po okolí Kuřimi. Nebyla to jen tak ledajaká noční hra, protože jsme zde měli možnost využít jednoduchého GPS navigátoru. V sobotu po noční hře se vstávalo o kapánek později a hned poté jsme se rozdělili na 2 skupinky. První šla nakupovat potraviny, druhá zůstala na klubovně a mezitím zatopila v kamnech. Jelikož jsme vstávali pozdě, tak jsme se sotva nasnídali a hned jsme šli vařit oběd. Vaření oběda je vždy největší sranda jak pro mě(, protože nevím, jak moc se to bude dát jíst), ale také pro „děti“, protože se mohou zapojit do přípravy. Po výtečném obědě jsme hráli všemožné deskovky (např. Cink, Activity a mnoho dalších). Poté jsme šli na vycházku, ze které jsme se vrátili unavení, ale to nás nezastavilo v řešení největších problémů a otázek světa (Co bylo dřív? Vejce nebo slepice?). To vše jsme vyřešili a zdokumentovali. Pak už jsme padli vyčerpáním do spacáků a šli jsme spát. V neděli ráno jsme po sobě uklidili a pomalinku jsme se chýlili domů, ačkoliv se nám nechtělo. Někteří odvážlivci hráli až do 12té hodiny Ligretto. Přespání se velmi povedlo a nezbývá mi nic víc, než všem poděkovat za účast.

Satelit