Přespání Lvů a Vlků na klubovně

16.3. - 17.3. 2018

Sešli jsme se v 17:38 pod klubovnou a vyrazili společně na procházku. Po příchodu na klubovnu se hrálo městečko Palermo, následovala výborná večeře, která všem chutnala. Poté, kdo chtěl jít spát, tak šel, ostatní hráli velmi akční hry v klubovně. Když už všichni děti usnuly, vedoucí si zahráli výbornou deskovou hru Ostrov Skye.

Ráno, když děti probudili vedoucí, byla velmi chutná snídaně a po ní jsme hráli hru v klubovně. Pak jsme šli ven na hřiště a zahráli si záživnou hru, která bavila děti i vedoucí. Nejdříve se vedoucí snažili chytat děti, aby se nedostali do kruhu a následně se role obrátily. Po návratu na klubovnu byla velmi delikatesní svačina, všichni si moc pochutnali na jablku. Pak už proběhla jen krátká hra s předáváním mince a po ní se šlo domů.

Všichni si přespání moooc užili.