Rukodělky

3.11. - 4.11. 2017

Krásný podzimní pátek. Vítr fučí, mrznou nosy. Ideální počasí na to zalézt na klubovnu a udělat si rukodělky.

V pět nám klasicky začala schůzka, Elfí si nachystala nějaké aktivity na stmelování kolektivu, a když to dospělo tak daleko, že jsme skákali ze stolu a nosili se na rukách nad hlavou, byl čas se uklidnit.

Uvařili jsme večeři, o to se postarala zejména Buchtička s Vrčkou, a poté se vrhli na vyrábění. Ze saténových šňůrek jsme tvořili náramky. Bavilo to snad každého a brzy všechny ruce zdobily různobarevné náramky. Pletlo se dlouho do noci, a tak jsme vše jen rychle poklidili a zalehli do spacáků. Každý se těšil na ráno, na napečené domácí buchty, kterých bylo tolik, že si každý nacpal břicho, a i tak trocha buchet zůstala. Háďata se postupně plazila domů, ti nejodolnější ještě zkusili pár tríčků a poklidili klubovnu.

Za vedení Háďat, Elfí