Turnaj v malé kopané

16.10. 2016

V neděli 16.10. vyrazil náš „fotbalový výběr“ do Křtin na skautský turnaj v malé kopané obhajovat loňské vítězství. Turnaje se mimo nás zúčastnila družstva ze Křtin, Řečkovic a Šlapanic. Tým v sestavě Kejbl, Kája, Bimbo, Martin Votýpka, Onďa Sukač, Marťa Prokop, Pavel Prokop, Vašek Šafařík, Hepi s Ludvem  v bráně postoupil po dvou výhrách a jedné remíze z prvního místa ve skupině do semifinále, ve kterém pak porazil Křtiny. Ve finále proti Šlapanicím jsme celý první poločas hráli 0:0, pak jsme ovšem dostali gól a s velkými problémy jsme srovnali až chviličku před koncem. V prodloužení pak vstřelil zlatý gól Onďa a mohly propuknout oslavy :-D Všechny zápasy se hrály na 2x12 minut. Celkové výsledky tedy: 1. Kuřim, 2. Šlapanice, 3. Řečkovice, 4. Křtiny.

Gratulujeme všem zúčastněným k obhajobě titulu!