Výprava Delfínů do neznáma

22.9. - 24.9. 2017

Zahajovací akce naší družiny byla původně naplánovaná do neznáma - chtěli jsme si koupit regionální jízdenku a zcela náhodně někam dojet. Hlavním smyslem výpravy však bylo prověřit, zda si Delfíni dokážou zorganizovat výpravu bez většího zásahu starších vedoucích. Díky tomu se ujala Máslova myšlenka strávit víkend u nich na chatě, což jsme nakonec vzhledem k deštivému počasí všichni ocenili.
V pátek odpoledne jsme vyjeli autobusem do Bystřice nad Pernštejnem, odkud jsme šli pěšky do vesnice Bohuňov. Během víkendu jsme zažili velmi různorodý program, který byl kvůli deštivému počasí spíše pasivní, ale neméně zajímavý. Společně jsme například pozorovali noční oblohu, promítali film, hráli na kytaru, povídali si o šikaně, grilovali, prozkoumávali okolí. Také jsme se bavili o možnosti založit příští rok pro malé děti novou družinu a stát se tak novými vedoucími.

Věřím, že se výprava všem zúčastněným líbila a dodala všem mnoho elánu do nového školního roku. Moc děkujeme Máslovi a jeho rodičům, že jsme mohli jet na jejich chatu. Velké poděkování také patří Máslovým prarodičům za jejich mimořádnou pohostinskou péči :-). 

Fotogalerie