Závěrečné přespání Netopýrů

3.6. - 4.6. 2016

V pátek 3.6 se uskutečnilo závěrečné přespání Netopýrů, které mělo napovědět, kdo se stane vítězem celoroční hry, a také alespoň trochu připravit děti na již blížící se tábor. Sraz jsme měli před klubovnou v pátek večer a ještě před večeří jsme stihli pár rozehřívacích her. To hlavní však čekalo děti dopoledne. Vydaly se po těžké trase kolem Záruby, kde na ně čekaly různé typy šifer, které musely rozluštit. Po dokončení této stezky zjistily, že klubovna byla obsazena nepřátelskými vedoucími, a tak ji musely pro sebe znovu dobýt, aby se mohly naobědvat. Vše nakonec dobře dopadlo a naobědvali se i vedoucí. Obzvlášť bych chtěl poděkovat Poky za přípravu hlavního jídla, těžko říct, jak by to jinak dopadlo. I přes malý počet dětí (9) se akce velmi vydařila a všichni jsme si tyto dva dny pořádně užili.