Klubovna

Popis klubovny

Cesta od nádraží ke klubovně

Klubovna se nachází na kraji lesa pod kopcem Záruba v horní části školní zahrady (ukaž na mapě) na klidném místě. V září roku 2017 jsme dokončili práce na nové přístavbě, která je od téhož roku spolu se starými prosotry k dispozici všem organizacím pracující s výchovou mládeže. Zde je několik základních informací:

Vybavení:

• stará klubovna s kapacitou 15 osob
  • nová klubovna s kapacitou 30 osob
  • teplá voda, elektřina
  • WC
  • kuchyňka (umyvadlo, sporák, hrnce, hrníčky, ešusy, lžičky, vařečky, …)
  • venkovní ohniště
  • hřiště

Možnosti:

Nutné si vzít:

• spacák
  • karimatku
  • přezůvky

Cena pronájmu:

Malým skupinám nabízíme pronájem staré klubovny (s kapacitou do 15 osob) za 70 Kč za osobu na den a noc. Minimální cena pronájmu je stanovena na 700 Kč za den a noc.

Větším skupinám nabízíme pronájem staré i nové klubovny (s kapacitou cca do 45 osob) za 90 Kč za osobu na den a noc. Minimální cena pronájmu obou objektů je stanovena na 2500 Kč za den a noc.

Pro víkendové pronájmy je klubovna volná od pátku po poslední schůzce, tj. od 19.hod. Dřevo které je za víkend protopeno, je nutno dodělat. Za nedodělané dřevo je účtován poplatek 200,-Kč.

V případě zájmu vyplňte prosím rezervační formulář. My už se s vámi zkontaktujeme.