Středisková on-line hra Nojosa

Od 1.4. jsme na našich stránkách spustili on-line hru Nojosa, do které se mohou zapojit všechny děti do 15 let.
Pokud chceš zkusit zajímavé úkoly a výzvy, sbírat body a zjistit, jak jsi na tom vůči dalším hráčům, vytvoř si svůj herní účet!

Ples - zrušen!

Vzhledem trvajícímu nouzovému stavu jsme nuceni zrušit skautský ples.

Vstupenky si prosím uschovejte, peníze za ně budeme vracet od 11.5. - kontaktujte Kamilu Mackovou.

Děkujeme za pochopení!

Skautská činnost v omezenné míře

Dne 11.5.2020  Junák – český skaut, z.s. umožnil jednotlivým střediskům částečně obnovit svoji činnost.

V Kuřimi zahájíme svoji činnost od 1.6. Znamená to však, že musíme dodržovat nová pravidla a opatření.

Probíhat budou pouze schůzky jednotlivých družin, a to v omezeném počtu osob. Tyto budou probíhat výhradně venku. Vzhledem ke stanoviskům Výkonné rady Junáka jsou všichni účastníci skautské činnosti povinni nosit roušku a desinfikovat si ruce.

Na děti se moc těšíme!

Informace pro rodiče

Pokud máte zájem, můžete se přijít podívat na některou z našich schůzek. Rádi mezi námi přivítáme nové tváře! Všechny schůzky probíhají v naši klubovně, která se nachází v horní části zahrady ZŠ Komenského.

Kalendář rezervací klubovny

< Leden2020 >

Jankůj Matyáš - Junák-český skaut, středisko Kuřim z.s.

Jakub Planer - Skaut Kuřim

Jakub Planer - Skaut Kuřim

Kateřina Boháčová - Junák-český skaut, středisko Kuřim z.s.

Tomáš Kazda - Skaut Kuřim

Tomáš Kazda - Skaut Kuřim

Vít Skoták - 10. oddíl Pramen, Junák - český skaut, středisko světla Blansko

- Zarezervováno, nepotvrzeno

- Rezervace staré klubovny, potvrzeno

- Rezervace celé klubovny, potvrzeno

- Omezení k pronájmu klubovny

Pokud si přejete zarezervovat klubovnu pro vaší organizaci, můžete tak učinit přes rezervační formulář.