Informace pro rodiče

Pokud máte zájem, můžete se přijít podívat na některou z našich schůzek. Rádi mezi námi přivítáme nové tváře! Všechny schůzky probíhají v naši klubovně, která se nachází v horní části zahrady ZŠ Komenského.

Kalendář rezervací klubovny

< Září2022 >
3

Kristýna Podlucká - Skaut

4

Kristýna Podlucká - Skaut

9

10

11

16

17

18

23

Jan Hnátek - Brněnská studentská sekce České archivní společnosti (působící na Ústavu pomocných věd historických a archivnictví v rámci Filozofické fakulty Masarykovy univerzity)

24

25

30

Amálie Šalková - Junák- český skaut, středisko Ignis Brno

- Zarezervováno, nepotvrzeno

- Rezervace staré klubovny, potvrzeno

- Rezervace celé klubovny, potvrzeno

- Omezení k pronájmu klubovny

Pokud si přejete zarezervovat klubovnu pro vaší organizaci, můžete tak učinit přes rezervační formulář.