Středisková výprava do Vyškova

11.11. - 13.11. 2022

Dne 11.11. se vydalo 50 dětí a 14 vedoucích na výpravu do Vyškova. Cesta proběhla podle plánu, až na zloděje, kteří překvapili naši hlavní hrdinku a ukradli jí záhadný kufřík. Co v něm bylo a jak ho dostat zpátky byla otázka všech účastníků.

Po příchodu na vyškovskou základnu jsme se vybalili a dali si večeři.

Základna nás opravdu ohromila, protože byla velmi moderní a bohatě vybavená. Když jsme se vybalili a navečeřeli, přišlo za námi pět detektivů, kteří nám chtěli pomoct případ vyřešit. Detektivové si rozdělili účastníky do týmů a seznámili se.

 

Poté už byl čas jít spát, vyčistili jsme si zoubky a zalezli do spacáků.

Druhý den nám úplně nepřálo počasí, ale i to nám nebránilo zahrát si pár her venku a po obědě jít na výlet, kde děti postupně získávali indicie k vyřešení případu.

Vrcholem sobotního dne byla párty, která byla zorganizována na počest detektivů a jejich týmů. Bylo přichystáno pohoštění i doprovodný program. Ti co chtěli, se naučili tancovat Charleston a někdo se raději jen vyfotil ve fotokoutku.

V neděli jsme si zahráli poslední hru, kde děti získali zpátky kufřík a po otevření zjistili, že se v něm ukrývají zlaté cihly. Cihličky jsme rozdali mezi účastníky a vrhli se na úklid.

Po obědě jsme se vydali na nádraží a nastoupili do vlaku směr Brno a následně Kuřim.

Děkuji všem účastníkům i vedoucím za krásnou výpravu a těším se na další podobné akce.

Kačka

Fotogalerie