Tábor rodičů s dětmi 2020

1.8. - 8.8. 2020

I letos se nám podařilo sejít se na tábořišti a v opravdu hojném počtu si užít celý týden v přírodě. Tentokrát jsme zaznamenali prozatím rekordní počet účastníků – 12 rodin (16 dospělých a 20 dětí ve věku od 6 měsíců po 7 let).

Společně jsme zažili spoustu dobrodružství, pár výletů i výprav za poznáním a lesními plody. Týden byl plný her a soutěží. Kdykoli to jen šlo, využívali jsme loděk a hráli si na námořníky, kteří se samozřejmě museli učit v místním rybníce i plavat. Dva dny plné vydatných dešťů nás donutili vytáhnout veškeré teplé i nepromokavé (některé se tak jen tvářilo) oblečení, protože hry v dešti a blátě jsou opravdu největší zábava :-)

Nesměl chybět ani pořádný táborák s opékáním špekáčků a zpěvem u kytar. Nezapomněli jsme ani na skautskou výchovu a vybaveni skautskými tričky ve všech velikostech jsme několikrát zvládli nástup v plném počtu momentálního osazenstva tábora.

Příští rok se sejdeme zase a určitě nás opět bude víc :-)