Závod světlušek a vlčat Strážná

9.4. 2022

V sobotu 9. dubna jsme se vydali s naší družinou na ZVAS - závod vlčat a světlušek. Z naší družiny jely týmy dva - Lvi a Vlci a potom s námi jely ještě dva týmy z družiny Draků.

Počasí nám mírně nepřálo, od rána bylo pod mrakem a déšť byl na spadnutí. Naštěstí nakonec pršelo až ke konci dne a jenom trochu.

Na závodě děti potkali stanoviště jako poznávání přírody, skautské dovednosti, já ve společnosti a spoustu dalších. Po doběhnutí do cíle si všichni účastníci i jejich vedoucí zahráli společnou hru v areálu skautské základny Strážné, kde se závod konal. Pak už bylo vyhlášení, na které jsme se všichni těšili. Tým Vlci ukořistil třetí místo a odnesl si tak domu hodnotnou odměnu - Volleybalový míč.

Po cestě na vlak jsme ještě zahráli pár her, a pak už jsme stihli jen udělat společně kolečko na nádraží, a všichni se rozutíkali domů.

Hepi