La casa de papel - Tábor II. turnus 2021

16.7. - 30.7. 2021

Dne 15.7. se osazenstvo druhého turnusu vydalo směr Španělská Republika, přesněji ke známému jezeru Volavčí Rybník. Už po cestě zjistili, že se stali zlodějíčky, každý dostal své zlodějské jméno a tábor mohl začít.

První tři dny se nesly v duchu závodu o prestiž, o to, kdo bude nejlepším zločincem ze všech zločinců a to ve spoustě různých odvětvích. Pašovaly se zbraně, vykrádaly banky, hackovaly systémy a poslední, všem osudná byla krádež diamantů. Při ní totiž všechny zatkla policie a odvedla je do vězení. Vše by bylo ztraceno, kdyby se neobjevil tajemný profesor, který všechny zachránil a propašoval je na svobodu.

Od teď už nikdo nebyl jednotlivec, utvořily se gangy se jmény Tokio, Rio, Denver, Nairobi a Berlin.

Profesor měl plán. Nejlepší a nejpropracovanější krádež v historii všech krádeží. Bylo to vlastně v celku jednoduché. Vniknou do Španělské národní mincovny, zabarikádují se tam a vytisknou si tolik peněz, kolik budou potřebovat.

Základní pravidla? Žádná jména, žádné osobní údaje a hlavně, žádné vztahy. Proti nim stojí policie, s nimi veřejnost. Jelikož žádný plán není dokonalý, nakonec jsme si prošli spoustu zkratů, chvíli dokonce i byla Tokio vyhoštěná z mincovny pryč, ale nakonec všichni všechno zvládli, shrábli peníze, užili si závěrečnou hostinu, pomohli zbourat část tábora a jelo se domů.

 

Všechno uteklo rychleji než bychom všichni chtěli a mně už jen zbývá poděkovat všem, že byl tábor tak boží, jak byl.

 

Takže díky a těším se na příště!

 

Za vedení druhého turnusu

Klárka

 

Fotogalerie