Klubovna

Popis klubovny

Cesta od nádraží ke klubovně

Klubovna se nachází na kraji lesa pod kopcem Záruba v horní části školní zahrady (ukaž na mapě) na klidném místě. V září roku 2017 jsme dokončili práce na nové přístavbě, která je od téhož roku spolu se starými prostory k dispozici všem organizacím pracující s výchovou mládeže. Zde je několik základních informací:

Vybavení:

• nová klubovna s kapacitou 30 osob
  • stará klubovna s kapacitou 10-15 osob (za příplatek)
  • teplá voda, elektřina
  • WC
  • kuchyňka (umyvadlo, sporák, plynový hořák, hrnce, hrníčky, talíře, ešusy, lžičky, vařečky,  toustovač, vaflovač …)
  • venkovní ohniště
  • hřiště

Možnosti:

Nutné si vzít:

• spacák
  • karimatku
  • přezůvky

Cena pronájmu:

Nabízíme k pronájmu objekt nové klubovny (s kapacitou 30 osob) za 100 Kč os/noc.  Minimální cena pronájmu je však stanovena na 2500 Kč za noc.

Pro zvýšení kapacity je možno pronajmout ještě starou klubovnu (s kapacitou cca 10-15 osob) za fixní částu 500 Kč za noc.

* Standartní podoba pronájmu je celovíkendová - příjezd v pátek večer a odjezd v něděli. Po dohodě lze i jinak, ale cena zůstane vždy min. 5000,- za pronájem

** Uvedené ceny jsou včetně energií.

*** Na Silvestra klubovnu nepronajímáme ani skautským organizacím.

V případě zájmu vyplňte prosím rezervační formulář.

Parkování:

Auto je možné zaparkovat před ZŠ Komenského. Klubovna se nachází za areálem základní školy a přístup není pro návštěvy povolen.