Klubovna

Popis klubovny

Cesta od nádraží ke klubovně

Klubovna se nachází na kraji lesa pod kopcem Záruba v horní části školní zahrady (ukaž na mapě) na klidném místě. V září roku 2017 jsme dokončili práce na nové přístavbě, která je od téhož roku spolu se starými prostory k dispozici všem organizacím pracující s výchovou mládeže. Zde je několik základních informací:

Vybavení:

• nová klubovna s kapacitou 30 osob
  • stará klubovna s kapacitou 10-15 osob (za příplatek)
  • teplá voda, elektřina
  • WC
  • kuchyňka (umyvadlo, sporák, plynový hořák, hrnce, hrníčky, talíře, ešusy, lžičky, vařečky,  toustovač, vaflovač …)
  • venkovní ohniště
  • hřiště

Možnosti:

Nutné si vzít:

• spacák
  • karimatku
  • přezůvky

Cena pronájmu:

Nabízíme k pronájmu objekt nové klubovny (s kapacitou 30 osob) za 100 Kč os/noc.  Minimální cena pronájmu je však stanovena na 2500 Kč za noc.

Pro zvýšení kapacity je možno pronajmout ještě starou klubovnu (s kapacitou cca 10-15 osob) za fixní částu 500 Kč za noc.

* Standartní podoba pronájmu je celovíkendová - příjezd v pátek večer a odjezd v něděli. Po dohodě lze i jinak, ale cena zůstane vždy min. 5000,- za pronájem

** Uvedené ceny jsou včetně energií.

*** Na Silvestra klubovnu nepronajímáme ani skautským organizacím.

V případě zájmu vyplňte prosím rezervační formulář.

Parkování:

Auto je možné zaparkovat před ZŠ Komenského. Klubovna se nachází za areálem základní školy a přístup není pro návštěvy povolen.

the interaction between light and structure highlights the three-dimensional structure of the movement is the characteristics of cheap noob rolex.who makes the best manchesterunitedfc.ru asserts upon constantly exploring.more than forty years are swiss hublot replica leader.luxury replicas relojes issue from the unique trajectory for a top quality watch maker.luxury vapesstores.nz vape shop issue from the unique trajectory for a top quality watch maker.all of the best swiss replicahubolt.ru is usually a get good at must-see.all of the best swiss vapesshop.pl is usually a get good at must-see.the most popular brands of today like givenchy wholesaler in our store.it can be rolex https://www.lolo.to/ task to deliver prosperous data to observe lovers along with fans.