Netopýří piknik

12.5. 2024

Dne 12.5. 2024 se družinka Netopýrů po dlouhé době opět sešla, aby oslavila nové dospělé a některé trochu starší.

Pro 5 oslavenců byla připravená šifrovací trasa, která začínala u Letadla a provedla těchto 5 hrdinů různými kuřimskými zákoutími. Úkoly byly opravdu zapeklité, ale oslavenci se nezalekli a hravě si se všemi poradili. Cesta je zavedla do remízku pod Zlobicí, kde na ně čekali ostatní členové družiny s připravenou horou jídla. Na přípravě pikniku jsme si dali záležet, každý z nás totiž měl zadanou barvu, do které měl sladit své pochutiny, kterými chtěl do společného mlýna přispět.

Po přivítání a gratulacích jsme se pustili do jídla a přestali až při zjištění, že si budeme muset každý o trochu povolit pásek u kalhot, aby se nám dobře dýchalo. Povídali jsme, smáli se spolu a užívali si kvalitně strávený čas.

Z pozice jednoho z oslavenců (těch starších a moudřejších) upřímně děkuji za toto setkání a již se těším na další!

Lída

Ps. Kaččiny Pavlovy byly úžasné, jen jedinou chybu měly... a to že jich bylo málo ;)