Potáborové promítání fotek - Hunger games

22.9. - 23.9. 2023

V pátek 22.9. jsme se vydali do Blanska, abychom se po táboře zase všichni viděli a koukli taky na fotky a připomněli si tábor. Ve městě jsme jen nakoupili a hurá na klubovnu. Bylo nás 32, klubovna měla kapacitu 30, ale skauti jsou skladní, takže jsme se vešli.

Hned jak jsme byli na klubovně, zapnuli jsme projektor a hurá na fotky... bylo jich hodně, hodně jsme se nasmáli a vzpomínali jsme na ty letní časy u Volavčího rybníka. Po fotkách přišel čas na filmy Hunger games, které inspirovaly letošní celotáborovou hru. Kdo byl unavený, šel spát, kdo ne, koukal dál na film...druhý, třetí, čtvrtý... a najednou bylo osm ráno, vypnuli jsme promítačku a zjistili, že další, pátý díl Hunger games přijde až v listopadu do kin. Už víme, kam bude další oddílovka.

Pak už nás čekala jen snídaně, úklid a cesta na bus. Myslím, že všichni jsme pak tuto akci museli hodně dospávat, ale stálo to zato.

HEPI