Skautský ples 2023

18.3. 2023

Sobota 18.3. byla ve znamení společenských oděvů, krásné hudby, nekonečného tance a dobrého jídla. Konečně jsme mohli uskutečnit dlouho očekávaný ples. Vzhledem k rekonstrukci kulturního domu a pandemické pauze jsme na další ročník plesu čekali 8 let.

Večer se v sále Společenského a kulturního centra Kuřim setkalo nejen spoustu skautů, ale i jejich rodičů a příznivců. Večerem nás provázel nejen moderátor Patrik, ale taky vynikající kapela Kolorez. Užili jsme si zajímavé vystoupení kuřimské skupiny bojového umění Wushu, zanotovali si při hudebním vystoupení Patrika Šudáka a pobavili se u „půlnočního“ překvapení v režii našich roverů a rangers.

Kdo si zakoupil ruličky s lístky do tomboly, mohl získat zajímavé výhry v naší malé i velké tombole. Věříme, že každý „hráč“ si odnesl něco, co ho potěšilo.

Taneční sál byl plný až do úplného závěru. Návštěvníci plesu nechtěli nechat kapelu ukončit jejich produkci, jak byli chtiví tance. Protože i vše dobré musí skončit, a tak i náš ples skončil s poslední písní v neděli kolem druhé ranní. Některým návštěvníkům se ani tak nechtělo odejít, a tak zůstávali v družném hovoru, i když už nehrála hudba.

Nakonec jsme se vrhli do úklidu sálu, výzdoby i konfet. Vše jsme vrátili do původního stavu a mohli odejít vstříc svým domovům.

Celý večer byl našlapaný zážitky a my už teď připravujeme další ples, na který se můžete těšit v březnu 2024.

Fotogalerie